Od 16.3.2017 je restaurace a možnosti objednávek v eshopu uzavřeny. Pokud hledáte způsob jak změnit svůj životní styl, jste tu správně. Můžete nás kontaktovat zde.

+420 601 321 494
Domovská stránka

Restaurace živé stravy

Pozvěte si slunce na talíř!

Dárkové poukazy

Můžete udělat radost svým blízkým tím, že jim dáte dárkový poukaz. Těžko může být něco lepšího, než darovat dobré a zdravé jídlo, které za vás udělá někdo jiný. Můžete darovat taktéž i místo na kurzu přípravy pokrmů živé stravy.
Doporučujeme obdarovat partnera, partnerku nebo blízkého člena domácnosti, který pak může své nové dovednosti pilovat doma.

Občerstvení, catering

Chystáte oslavu? Firemní školení? Nabízíme vám občerstvení pro vaše akce na míru. Ať už to bude narozeninový dort nebo slané jednohubky. Ze zkušeností víme, že neobvyklé a ještě k tomu nové zdravé chutě mají vždy velký úspěch.

Zdravé dorty

Chcete své blízké obdarovat dortem, ale současně jim chcete dát něco zdravého? Čekáte návštěvu a chcete jim nabídnout sladký zákusek, ale současně dbáte i o zdravou výživu? Pak máme pro vás to pravé. Naše dorty jsou vždy bezlepkové a z kvalitních přírodních surovin. A hlavně chutnají všem. Jednotlivé dorty děláme na přání zákazníků, cena se pohybuje od 650 Kč za jeden.