Od 16.3.2017 je restaurace a možnosti objednávek v eshopu uzavřeny. Pokud hledáte způsob jak změnit svůj životní styl, jste tu správně. Můžete nás kontaktovat zde.
Mon - Fri: 11:00 - 16:00
+420 601 321 494
Homepage

Your daily portion of health

Nutrition for Life

Klub zdravých snídaní

Tipy na zdravou snídani zdarma

Jednoduché tipy, které Vám pomůžou zlepšit Vaše stravování

Představte si, že začátek Vašeho dne se nese ve znamení přílivu energie, díky kterému dokážete s lehkostí čelit všem náročným situacím v průběhu dne. Máte podporu, díky které dokážete zvládat náročnou pracovní zátěž. Máte dobrý pocit z toho, že děláte něco pro sebe. A to všechno jen díky tomu, že si ráno dopřejete výživnou snídani.“

Je to i Váš případ? Začínáte vždy den dobře naladění s dostatkem energie a těšíte se na to, co Vás celý den čeká?

Balanced breakfast is the basic

Pokud to Váš případ není, zmeňte to a začněte den tím správně vyváženým jídlem. Snídejte u nás! Naše snídaně nejen vyživují, ale i detoxikují organismus. Ne všichni totiž berou v úvahu skutečnost, že při dlouhodobém nesprávném stravování je tělo zanesené odpadními látkami. Tím pádem není schopné plně vstřebávat živiny, které mu dáváte. Naše snídaně zohledňují i tento důležitý fakt a pomáhají Vám čistit tělo zevnitř. Máte-li problém s váhou i přes to, že jíte dostatečně zdravě, často právě úroveň vstřebávání živin hraje podstatnou úlohu v tom, proč se Vám hubnout nedaří.

Breakfast benefits

  • Zlepšení koncetrace a výkonu v práci i ve škole
  • Snížení chutí k mlsání v průběhu dne
  • Upravení hladiny cholesterolu
  • Správná funkce metabolismu
  • Výrazně snadnější hubnutí nadbytečných kilogramů
healthy breakfast, yummy!

Start of a new day

Snídaně mají své opodstatnění nejen kvůli tomu, že Vám dodají živiny a energii do začátku dne. Ve velké míře slouží i na doplnění zásob po dlouhém nočním odpočinku, kdy tělo nepříjímalo žádnou potravu, ale stále pracovalo na zabezpečení všech funkcí a regeneraci celého organismu.

Metabolism slowdown

Pokud ráno nedoplníte živiny, tělo to vnímá jako signál, že potravy není dostatek. Přechází na úsporný režim a Váš metabolismus se zpomaluje. Zpomalují se také veškeré procesy v těle, Vaše pohotové myšlení a schopnost koncentrace postupně klesá. Dříve se dostaví únava a pronásledují Vás chutě na sladké.

Join our Healthy Breakfast Club!

Rychlost dnešní doby nepřeje tradičním hodnotám, mezi které zdravé jídlo rozhodně patří. Proto Vás zveme do Klubu zdravých snídaní. Účastí v Klubu zdravých snídaní získáváte i možnost vzdělávání se v oblasti výživy a zdravého životního stylu.

Napište nám svůj email a pošleme Vám více informací o Klubu zdravých snídaní

Raději voláte? Jsme na číslech +420 608 752 652
+420 608 359 980

.