Od 16.3.2017 je restaurace a možnosti objednávek v eshopu uzavřeny. Pokud hledáte způsob jak změnit svůj životní styl, jste tu správně. Můžete nás kontaktovat zde.

+420 601 321 494
Domovská stránka

Restaurace živé stravy

Pozvěte si slunce na talíř!

Sdělení Přírody: Třešně"

Živá strava rostlinného původu je základem stravování člověka. Tato strava zrcadlí původní záměr Stvořitelů, jakou výživu by měl člověk přijímat. Šťavnaté plody, zelené listy a ostatní druhy zeleniny představují ten nejlepší zdroj životodárné energie, kterou denně člověk potřebuje. Stejně i ořechy a semínka představují obrovské zásobárny životodárných energií v koncentrované formě. Na této stravě člověk automaticky prospívá. Dalo by se říct, že funguje jako dobře namazaný stroj. Stroj namazaný tím nejlepším olejem.

Je nesporným faktem, že člověk se v průběhu historie světa stravoval rozličným způsobem. Ať už byla důvodem horší dostupnost potravin nebo nepříznivé klimatické podmínky. Drsné podmínky některých historických epoch způsobily výrazný odklon od původního přirozeného stravování. Narážím tím na konzumaci masa rozličných zvířat. V těžkých (temných) časech se k masu člověk musel uchýlit, aby vůbec přežil. Pud sebezáchovy byl silnější než etické principy. Člověk si konzumací masa doslova zachránil život, avšak zanechalo to na něm nepříznivé důsledky. Výrazné snížení citlivosti, zvýšení agresivity. Zanášení svých těl temnými energiemi, které byly vytvářené zabíjením zvířat, která umírala nepřirozenou, předčasnou smrtí. Člověk si tím pádem neuvědomil, že by s tím měl přestat, když se zlepšily podmínky dost na to, aby se vrátil k přirozené, původní stravě. Jeho zatemněnost ho vychýlila. Člověk si to (v globálním měřítku) neuvědomuje dodnes.

„Vyrábí" maso a následně ho konzumuje v obrovských množstvích, i když dostává signály, že své tělo neživí optimální stravou. Toto můžeme říct o téměř všech zpracovaných potravinách, které se dnes dají koupit. I původně výživné potraviny jsou dnes plné chemie a jiných lidskou schránku ničících přísad. Avšak to je jen důsledek příčin, které tento stav vyvolaly.

Listová zelenina - dostatek chlorofylu Lidská arogance, nadřazenost a pocit, že je na Zemi pánem, vyústila v dnešní stav světa. Násilí, kam se člověk podívá. Nadměrné zneužívání přírody a jejích zdrojů. Plýtvání, devastování přírody bez rozmyslu. Chamtivost, intriky, zlem nasáknuté i původně dobré záměry. A tak bychom mohli pokračovat. A jak se v důsledku toho všeho člověk oddělil od přírody, neuvědomuje si, jak velmi svou činností přírodu devastuje. A stejně tak si neuvědomuje, jak devastuje své tělo nevhodnou stravou, která pro něj není určená. I na nevhodné stravě může člověk „žít“ - přesněji by se dalo říct živořit. Ale zdaleka nemůže využívat potenciál, který se v každém člověku skrývá. Pokud člověk zařadí velké množství přirozených potravin do svého jídelníčku, dovolí tím i silám přírody vstoupit do jeho těla. Tyto síly mají účinky, o kterých se lékům může jen zdát. Příroda dokáže poskytnout všem lidem dostatek živé stravy. Člověk musí jen změnit své postoje k sobě, ke svému tělu, k okolí a přírodě. Když člověk začne žít v souladu s přírodou, příroda se o člověka postará tak, jako se stará o každou svou součást. Síla přirozené stravy je nepředstavitelná a přitom dobře známá. Proč plodit násilí, když to jde i bez něj a mnohem, mnohem lépe?