Od 16.3.2017 je restaurace a možnosti objednávek v eshopu uzavřeny. Pokud hledáte způsob jak změnit svůj životní styl, jste tu správně. Můžete nás kontaktovat zde.

+420 601 321 494
Domovská stránka

Cesta ke změne

Příležitost, která vám může změnit život

Poradenství, osobní konzultace

Máte pocit, že už dozrál čas, abyste něco změnili? Začínáte se víc zajímat o to, co jíte, nebo chcete celkově změnit svůj životní styl? Potřebujete zlepšit svou kondici, psychický stav, mít více energie?
Pak jste u nás správně. Můžeme Vám ukázat směr, inspirovat Vás ke změne životního stylu, který vám přinese více radosti a harmonie do života.

Využijte možnost osobní konzultace u nás. Rádi se podělíme o naše znalosti i zkušenosti z praxe. Poradíme vám, ukážeme směr, cestu, která je vhodná pro každého, kdo je pevně rozhodnutý změnit svůj životní styl k lepšímu. Vy sami se musíte rozhodnout, že chcete pro sebe jen to nejlepší. Využijte příležitost, která vám může změnit život.

Vyberte si, čím chcete začít:

  • Tělesná analýza - S pomocí speciální váhy se společně podíváme na ucelený obraz stavu vašeho těla. Uvidíte přesněji, kde máte rezervy, co můžete zlepšit a na co se zaměřit. Od mineralizovanosti kostí, přes metabolický věk až po množství vnitřního tuku.
  • Osobní konzultace - Společně rozebereme váš aktuální problém, identifikujeme jeho příčiny a poradíme, jakým způsobem je optimálně odstranit.
  • Vedení při změně životního stylu - Osobní vedení na cestě za vaším cílem. Je jedno, jetli chcete zhubnout, nabrat svalovou hmotu, nebo se jen chcete cítit líp, mít více energie, radosti ze života. Budeme vám oporou při dosahování vašeho cíle.